KONGREYE KALAN SÜRE

GÜN


RESMİ HAVAYOLU
GÜNCEL DUYURULAR

6. Uluslararası Psikofarmakoloji ve 2. Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumuna kayıt ve konaklama başvuruları 4 Kasım 2013 tarihinden itibaren başlamıştır.

16 Nisan 2014 tarihindeki toplantı başlama saati de göz önüne alınarak, kongre konaklamalarının 16– 20 Nisan 2014 tarihleri için 4 gece olarak yapılması tavsiye edilir.

Kurs ve Çalışma Grupları için kayıt formu doldurulması gerekmektedir.TERMESSOS, DUDEN ŞELALESİ TURU- Tüm Gün

09:00 Rehberimizle buluşuyorz. Ve Termesos Antik Kentine doğru yola çıkıyorz. Termessos ,Antalya bölgesinin en ilginç örenyerlerinden biridir. Antik Pisidia bölgesinin içinde yer alan sehir, Toros dağlarının 11050 metre yüksekliğinde kurulmuştur. Termessos Milli Parkı içinde koruma altında olan ender bitki ve hayvan türleri alışılmadık bir sentez oluşturuyor.Termessos,yürümeyi sevenler için güzel zaman geçirebilecekleri bir yerdir. Termessos sakinleri Solyms olarak bilinen Anadolu kökenli bir hakltır. Büyük İskender’in M.Ö. 333 yılında kuşatmaya çalıştığı ama fethetmekte başarısız olduğu şehiri kendisi bir kartal yuvasına benzetmiştir.Termessos,kademeli bir düşüşün ardından  , son olarak MS 5. Yüzyılda terk edilmiştir. Günümüze kadar korunarak gelen şehir surları Hadrian zafer takı, su sarnıçları ,tiyatro ,antik spor akademisi ,Agora , ticaret merkezi ve kahramanlık anıtı halen günümüze tanıklık etmektedir. Dağınık bir alana yayılmış mezarlıkta Alcates,Agatemeros ve aslan süslemeli mezarlar en İlginç olanların başında geliyor. Termessos gezimizden sonra rotamızı Düden şelalesine çeviriyoruz. Bir tabiat harikası olan Düden şelalesi envayi çeşit ağaç ve bitki örtüsü ile hayranlık uyandırıyor. Düden parkını gezdikten sonra ,aracımız ile buluşup otellerimizin dönüş yoluna geçiyoruz.17:00 Hotelimize dönüş yolunda olacağız.

Belek                       

1 -2 kişi    300 €                    

3-4 kişi     320 €                   

5-8 kişi   120  €                    

 9 kişi +      110  €

Fiyata Dahil Hizmetler =  Profesyonel Turist Rehberi – Müze Biletleri -   Araç

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler =  Öğle yemeği-KDV