KONGREYE KALAN SÜRE

GÜN


RESMİ HAVAYOLU
GÜNCEL DUYURULAR

6. Uluslararası Psikofarmakoloji ve 2. Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumuna kayıt ve konaklama başvuruları 4 Kasım 2013 tarihinden itibaren başlamıştır.

16 Nisan 2014 tarihindeki toplantı başlama saati de göz önüne alınarak, kongre konaklamalarının 16– 20 Nisan 2014 tarihleri için 4 gece olarak yapılması tavsiye edilir.

Kurs ve Çalışma Grupları için kayıt formu doldurulması gerekmektedir.RESMİ HAVAYOLU

Türk Hava Yolları 6. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi ve 2. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakoloji Sempozyumu’nun Resmi Havayolu’dur. Katılımcılar Türk Hava Yolları’nı tercih etmeleri halinde uluslar arası uçuşlarda belirtilen sınıflar ve oranlarda, bu toplantıya özel “042TKM14” kodunu kullanarak indirimden faydalanabilirler:

Business Kabin’de %20’ye varan,
Economy Kabin’de %15’e varan indirimlerden faydalanabilirler.

 

Geniş uçuş ağı sayesinde 240’dan fazla noktaya uçmakta olan Türk Hava Yolları’nın uçuş haritasını incelemek için aşağıdaki linkten flight destinations sekmesini kullanabilirsiniz:
http://www.turkishairlines.com/en-tr/flights-tickets/flights-destinations?departure=istanbul&continent=all&class=economy

İndirimlerden faydalanabilmek için lütfen biletlemenizi yaptıracağınız THY Satış Ofisi’ne katılım belgenizi ibraz ediniz. Bulunduğunuz noktadaki THY satış ofislerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
http://www.turkishairlines.com/tr-TR/contact_us/offices.aspx