KONGREYE KALAN SÜRE

GÜN


RESMİ HAVAYOLU
GÜNCEL DUYURULAR

6. Uluslararası Psikofarmakoloji ve 2. Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumuna kayıt ve konaklama başvuruları 4 Kasım 2013 tarihinden itibaren başlamıştır.

16 Nisan 2014 tarihindeki toplantı başlama saati de göz önüne alınarak, kongre konaklamalarının 16– 20 Nisan 2014 tarihleri için 4 gece olarak yapılması tavsiye edilir.

Kurs ve Çalışma Grupları için kayıt formu doldurulması gerekmektedir.PERGE, ASPENDOS, KURŞUNLU ŞELALESİ TURU- Tüm Gün

Pamfilya bölgesinin bilinen antik şehirleri Perge ve Aspendos’tur. Perge ,Pamfiya bölgesinin geniş bir alana yayılmış Roma İmparatorluğuna bağlı bir bölgesi idi. Antik Yunan,Roman ve Bizans kültürlerinin harmanlandığı şehir olarak bilinir. Eski Roma Hamamları ,agorası, sütunlu caddesi,anıtsal çeşmesi ve 12 bin kişilik stadyumu ile tarihe ışık tutmakta dır.Aspendos Tiyatrosu,antik dünyadan  günümüze kadar korunagelmiş yegane anfi tiyatrosudur. M.S 2. Yüzyıldan kalma Tiyatronun kapasitesi 15.000 kişilikti.Dönemin en önemli gladyatör dövüşlerinin sergilendiği yapı,günümüzde yaz aylarında T.C Kültür Bakanlığı  çerçevesinde hızlanmış Opera ve Bale gösterilerine hizmet etmekte dir.Aynı dönemden kalmış su kemerleri Aspendos şehrini su ile beslemekte idi. Su kemerlerindeki fotoğraf molamızdan sonra Antik Euromedon ırmağını süsleyen eski Selçuklu köprüsüne devam edeceğiz.Bir çok Selçuklu köprüsü arasında önemli bir örnek teşkil eden Aspendos köprüsü restorasyon çalışmalarından sonra en güzel örneklerden biri sayılabilir.Kurşunlu şelalesi ve milli parkı kendine hasyüzelrce çeşit bitki örtüsü ve 20 metre yüksekliğinde ki şelalesi ile son durağımız.17:00 Hotele dönüş yolunda olacağız.
 

 

BELEK  HOTELLER                                                                              

 1-2 pax   275 €  Total                                                   

 3-4 pax   295  €  Total                                                    

 5-8 pax   120 €  Kişi Başı                                                

9 Pax +    115 €   Kişi Başı                                               

  Fiyata Dahil Hizmetler :Profesyonel Turist Rehberi -  Ulaşım -  Giriş Ücretleri

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler =   Öğle Yemeği – KVD