KONGREYE KALAN SÜRE

GÜN


RESMİ HAVAYOLU
GÜNCEL DUYURULAR

6. Uluslararası Psikofarmakoloji ve 2. Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumuna kayıt ve konaklama başvuruları 4 Kasım 2013 tarihinden itibaren başlamıştır.

16 Nisan 2014 tarihindeki toplantı başlama saati de göz önüne alınarak, kongre konaklamalarının 16– 20 Nisan 2014 tarihleri için 4 gece olarak yapılması tavsiye edilir.

Kurs ve Çalışma Grupları için kayıt formu doldurulması gerekmektedir.OTEL BİLGİLERİ


Susesi Otel / ANTALYA

Susesi Otel 554 Oda ve tesis içerisinde; 5 Adet Açık Yüzme Havuzu, 2 Adet Kapalı Yüzme Havuzu , 1 Adet Aquapark, 5 Adet Çocuk Havuzu , 1 Adet Ana Restaurant, 6 Adet A La Carte Restaurant , Lobby Bar, Beach Bar, Bowling Bar, Aqua Bar, Disco Bar, Pool Snack Bar, Snack Bar , Kapalı Disco / Night Club ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Tüm odalarında soğutma / ısıtma sistemi, telefon, uydu yayınlı- Led Lcd TV , mini bar, saç kurutma makinesi, balkon, kasa ve , 220V elektrik mevcuttur. Lobide kablosuz internet bağlantısından faydalanılabilir, kendinizi konforun rahatlığına bırakabilirsiniz.

Ulaşım & Uzaklık

Antalya Havaalanı: 35 Km
Antalya Merkez: 40 Km
En yakın yerleşim birimi (Belek) : 1 Km
Deniz' e Sıfır

Misafir Odaları: 360 standard deluxe odası, 82 terrace family odası, 23 terrace family odası, 42 senior suite, 24 love lake suite, 4 junior royal suite, 15 royal süite, 2 king süite ve 2 VIP villa olmak üzere toplam 554 odasıyla misafirlerine hizmet vermektedir.

Sağlıklı Yaşam ve Spor aktiviteleri: : SPA Merkezi, Açık & kapalı yüzme havuzları, aqua park, jakuzi, fitness salonu, tenis kortları, bilardo, basketbol, mini futbol, voleybol, bowling, masa tenisi, Tae – bo, pilates.
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

ANTALYA


Türkiye’nin turizm cenneti olarak adlandırılan Antalya’nın ekonomisi büyük ölçüde turizm endüstrisine dayalıdır ve bu alanda Türkiye ekonomisinin lokomotif şehirleri arasındadır.

“Attolos Yurdu” anlamına gelen Antalya, II. Attalos tarafından kurulmuştur. Şehirde yapılan arkeolojik kazılarda, günümüzden 40 bin yıl öncesinde de bu topraklarda insanların yaşadığı ispat edilmiştir. Antalya zaman içerisinde; Hitit, Pamphylia, Lykia, Kilikya, Pers Devletleri, Roma ve Bizans İmparatorluğu idaresine girmiştir. Ardından 1207’de Selçuklular tarafından Türk topraklarına katılmıştır, zamanla Osmanlı İmparatorluğu ve şu anda da sınırları içerisinde bulunduğu Türkiye Cumhuriyeti topraklarına dahil olmuştur.
Antalya hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız

NEREYE GİDİLİR?

  • 1. Kaleiçi
  • 2. Yivli Minare
  • 3. Ulu Cami
  • 4. Kırkgöz Han
  • 5. Düden Şelâleleri
  • 6. Ariassos
  • 7. Damla Taş Mağarası
  • 8. Aspendos
  • 9. Olimpos